Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home-

  • 70 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home- Milano ligger i distriktet Ripamonti Corvetto, mindre än 5 minuter till fots från parrocchia Sacra Famiglia in Rogoredo. Den här lägenheten ligger inom 7 km från tågstationen Milano Cadorna och i närheten av busshållplatsen Rogoredo FS M3.

För extra bekvämlighet finns en bidé, en separat toalett och en dusch i den här lägenheten. Dessutom finns det hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

Förbättra din vistelse med bekvämligheter som kylskåp, ugn och köksredskap som finns på boendet.

Gästerna kan besöka Novecento museum ungefär 15 minuters bilfärd bort. Gästerna kommer att bo inom 7 km från Castello Sforzesco. Det tar 20 minuter med bil att se Nattvarden. Den närmaste tunnelbanestationen till Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home- är Rogoredo, som ligger mindre än 5 minuter bort till fots.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home- Milano
Gaia Holiday
Mobilpris

Gaia Holiday

9.5
Exceptionellt 47 recensioner
304 m från boendet
USD 174 USD 157
per natt
Home & Pet - Milano Trilocale Promenade Santa Giulia
Mobilpris

Home & Pet - Milano Trilocale Promenade Santa Giulia

9.0
Utmärkt 42 recensioner
490 m från boendet
USD 261 USD 235
per natt
Corvetto Modern Apartment - Steps From M3 Corvetto
Mobilpris

Corvetto Modern Apartment - Steps From M3 Corvetto

9.7
Exceptionellt 8 recensioner
1.8 km från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Milan Rogoredo tågstation
    1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser
    • Rum med Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:00
    Utcheckning: senast 10:00
    Licensnummer015146-CIM-07292,IT015146B4JIERUXDW
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home-?
      Populära sevärdheter nära Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home- inkluderar bland annat Nattvarden, Novecento museum, Castello Sforzesco.
    • Finns det gratis Wi-Fi på Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home-?
      Wi Fi erbjuds gratis på Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home-.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home-?
      Visst, Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home- tillåter husdjur.
    • Hur stort är denna lägenhet?
      Denna lägenhet är 70 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Milan Rogoredo tågstation
    1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Rog27-Large Apartment With Transport Close To Home- Milano

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng